58 620 25 25 - telefon całodobowy 24h

O Nas

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem pogrzebowym, firmującym się nazwiskiem właścicieli Marii i Romualda Zakrzewskich. W pełni utożsamiamy się z wykonywaną przez nas pracą dlatego też własnym imieniem ręczymy za jakość świadczonych usług.

Gwarantujemy kompleksową organizację pogrzebów na terenie trójmiasta. Wykonujemy pogrzeby na wszystkich cmentarzach administrowanych przez Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Gdyni oraz na wszystkich gdyńskich cmentarzach parafialnych. Ponadto nasza firma jest administratorem cmentarza parafialnego w Gdyni Leszczynkach przy ulicy Pelplińskiej.

Jakość oferowanych przez naszą firmę usług została wielokrotnie doceniona. Ma to odzwierciedlenie w licznych nagrodach i wyróżnieniach, które otrzymała nasza firma. Jednym z najważniejszych osiągnięć firmy Usługi Pogrzebowe ?Zakrzewski? było wdrożenie Certyfikatu ISO 9001:2001 w roku 2001

Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa.

Nasza firma w swoim codziennym działaniu stara się uwzględniać interesy społeczne. Obecnie coraz szybciej rozwija się import bardzo wielu produktów z Chin. Powoduje to zyski dla importerów, ale również zmniejsza zatrudnienie w polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych. Firma Usługi Pogrzebowe ?Zakrzewski? w swojej codziennej pracy stara się wspierać rodzimych producentów. Nasza firma zamawia wszystkie trumny i urny u polskich producentów. Dzięki temu próbujemy utrzymać miejsca pracy w polskich firmach. Nasza działalność stara się uwzględniać oprócz wymiaru ekonomicznego, również czynniki społeczne w celu zaspokojenia potrzeb nie tylko obecnego, ale i przyszłych pokoleń.

Pragnąc sprostać Państwa indywidualnym oczekiwaniom, postanowiliśmy otworzyć nowoczesne biura, które zapewniają naszym Klientom pełen komfort i najwyższy poziom obsługi. Obecnie główna siedziba firmy mieści się w Gdyni Pogórzu przy ul. Płk. Dąbka 350, gdzie znajduje się również salon ekspozycyjny. Ponadto posiadamy dwa biura obsługi klienta, które zlokalizowane są przy ul. Świętojańskiej 139/21 oraz ul. Morskiej 174J.

Biura obsługi

Biura obsługi klienta firmy Usługi Pogrzebowe ZAKRZEWSKI

Gdynia – Pogórze

ul. Płk. Dąbka 350
telefon całodobowy: 58 625 43 14
zobacz na mapie

Gdynia – Chylonia

ul. Morska 174 J
telefon całodobowy: 58 623 49 42
zobacz na mapie

Gdynia – Wzg. Św. Maksymilina

ul. Świętojańska 139/21
telefon całodobowy: 58 620 25 25
zobacz na mapie

 

Adres korespondencyjny

Usługi Pogrzebowe „ZAKRZEWSKI”
Żółkiewskiego 2
81-198 Pogórze
Gmina Kosakowo
biuro@zakrzewski-pogrzeby.pl

Obsługa ceremonii

Organizujemy obsługę ceremonii pogrzebowych wyznaniowych i świeckich z udziałem mistrza ceremonii

Obsługa ceremonii (galeria)

Przewóz osób zmarłych

Oferujemy transport osób zmarłych w kraju i Europie jak również całodobowy przewóz zmarłych.

Przewóz zmarłych (galeria)

Trumny

Oferujemy trumny i sarkofagi z różnych gatunków drewna. Trumny dębowe, olchowe oraz sosnowe

Trumny (galeria)

Urny

Posiada szeroki asortyment urn. Urny drewniane, kamienne oraz z konglomeratu, metalowe, ceramiczne

Urny (galeria)